Warsztaty prowadzimy wyłącznie za pomocą metod aktywnych. Cenimy czas i dlatego wykorzystujemy go na to, co najbardziej celowe i skuteczne, czyli trenowanie umiejętności. Nasze treningi konstruujemy tak, by angażowały i skupiały uwagę uczestników, by w ten sposób łatwiej przyswajali nowe umiejętności. Po aktywnym szkoleniu zwiększa się bowiem motywacja do przeniesienia wypróbowanych umiejętności do swojego środowisko pracy.

Nasze warsztaty

Zwinna integracja z Agile Games!

Za pomocą gier i symulacji wykorzystywanych w świecie Agile podczas wyjazdów integracyjnych prowadzimy warsztaty, na których uczestnicy spędzają pożytecznie czas i dobrze się bawią.

Więcej

Narzędzia skutecznego Product Ownera – Online

Poznaj i zastosuj narzędzia i techniki stosowane przez skutecznych Product Ownerów

Więcej

Dwa narzędzia coachingowe, które ułatwiają pracę Scrum Masterom – darmowy webinar online

Podczas webinaru zaoferujemy Wam dwa działające narzędzia, które jesteście w stanie nauczyć się w ciągu godziny, by już nigdy nie obawiać się oporu i negatywnych postaw.
By konstruktywnie bez złości czy zażenowania wyjść z opresyjnej sytuacji i to z zaangażowanym rozmówcą.

Więcej

Zostań profesjonalnym Scrum Master’em – Online

Przygotuj się do pracy jako Scrum Master. Zdaj egzamin PSM I

Więcej

Narzędzia coachingowe w pracy Agile Coacha

Wspólnie odkryjemy jakie narzędzia, w którym momencie oraz w jaki sposób są możliwe do zastosowania w zwinnym zespole.

Więcej

Scrum Lego – gra szkoleniowa. Offline.

Dedykowana zespołom produktowym symulacja budowania produktów z klocków Lego. Warsztat realizujemy w formule pełnego szkolenia 1 lub 2 dniowego oraz parogodzinnej symulacji sprawdzającej się podczas wyjazdów integracyjnych.

Więcej

Agile Leadership, szkolenie on-line

Ideą tego szkolenia jest pokazanie jakimi umiejętnościami wyróżnia się zwinny przywódca, czym różni się od liderów typu „Command and control”.  Zwinni liderzy posiadają szereg umiejętności niezbędnych do skutecznego inspirowania innych i stania się agentem zmian w każdej organizacji.

Więcej

Zwinne rodzinne święta- gra szkoleniowa. Online.

Warsztat dedykowany dla członków organizacji w celu zapoznania się oraz odbycia praktyki podczas gry szkoleniowej z zasadami filozofii Agile i Framework Scrum.

Więcej

Facylitacja – postawa, umiejętności, narzędzia

Warsztat dla wszystkich, którzy w swojej pracy chcieliby w ciekawy, energetyzujący sposób prowadzić zarówno krótkie jak i długie spotkania. Warsztat dla osób, które w trakcie spotkań borykają się z nudą, brakiem aktywności grupy i nie osiąganiem założonych celów.

Więcej

Agile dla Zespołów

Warsztat dla zespołów poszukujących udoskonalenia swojego procesu za pomocą zwinnych metodyk.

Więcej