Zespół

Razem tworzymy partnerstwo Agile: miękką – psychologiczną część oraz twardą – projektową. Wiemy, że obydwie są niezwykle ważne. Nasza współpraca opiera się na znajomości metodyk prowadzenia projektów połączonych z ważnymi w Agile zasobami człowieka – postawą otwartości, uczciwości, zaufania i poczuciem radości. Mamy do siebie szacunek i podziw, tolerancję i przestrzeń do nauki od siebie. Możesz przekonać się o tym podczas naszych warsztatów.

ewelina szomborg

Ewelina Szomborg

Coach ACC ICF , Trener umiejętności interpersonalnych

Pracuje w biznesie od 2003 roku współpracując głównie z departamentami IT, sprzedaży i HR. Posiada dziewięcioletnie doświadczenie trenerskie w obszarze umiejętności interpersonalnych. Jest dyplomowanym Trenerem Biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach podnoszących efektywność osobistą: treningi kierownicze, asertywność, zarządzane stresem i sobą w czasie, zarządzanie emocjami w biznesie, komunikacja interpersonalna. Zrealizowała liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe w wielu organizacjach biznesowych.

Równolegle obok pracy trenera prowadzi sesje coachingowe. Jest akredytowanym Coachem ACC ICF. Prowadząc coaching wspiera ludzi w odnajdywaniu odwagi do eksperymentowania i podejmowania działań, o których nie wiedzieli, lub myśleli, że są nie dla nich.

Inspiracją i motorem działań jest dla niej kontakt z ludźmi – możliwość poznawania indywidualnych historii, różnych punktów widzenia i poznawania strategii działania. Możliwość towarzyszenia na drodze do zmiany, śmiania się i wspierania wraz z klientami to nieoceniona wartość w jej pracy.

bartosz rożan

Bartosz Rożan

Agile Coach, Trener metodyk zwinnych

Bartek jest entuzjastą zwinnych metodyk. To on wprowadził Scruma i Agile do jednej z wiodących trójmiejskich firm produkujących oprogramowanie – DeSmart Software House. Jako Agile Coach pracuje z zespołami wspierając ich w tworzeniu wartościowych produktów, stawiając przede wszystkim na ludzi i relacje pomiędzy nimi.

W życiu zawodowym miał okazję występować w różnych rolach: Project Managera, Product Ownera, Agile Coacha oraz Dyrektora Zarządzającego. Różne role, to różne doświadczenia w stosowaniu narzędzi coachingowych i tą wiedzą Bartosz podzieli się podczas szkolenia.

Jest trenerem “framework Scrum” oraz konsultantem dla zespołów deweloperskich. Bierze udziału w transformacji członków zespołu i organizacji, co daje mu niesamowitą przyjemność i stawia nowe wyzwania.

Bartek jest współorganizatorem spotkań trójmiejskiej grupy zrzeszającej praktyków zwinnego zarządzania projektami www.agile3m.pl

 Cenimy czas i dlatego wykorzystujemy go na to, co najbardziej celowe i skuteczne, czyli trenowanie umiejętności.

Poznaj nasze warsztaty